40 lat oddania, pasji i bezinteresownej pracy na rzecz sportu i społeczności lokalnej. To ogromnie dużo, a jednocześnie – w przypadku Pana Bogusława Dobosza – to zaledwie cząstka tego, co wniósł do życia sportowego naszej Gminy.
W dniu 17 sierpnia br. mieliśmy zaszczyt uhonorować, podczas meczu LKS Kamienica Polska z Lotnikiem Kościelec, Człowieka-Legendę . Człowieka, który przez dekady był sercem i duszą klubu – jako zawodnik, trener, działacz i gospodarz stadionu. Człowieka, na którego zawsze można było liczyć – z dobrą radą, pomocą, serdecznością i niesłabnącą energią.
W imieniu własnym, jak i całej społeczności sportowej naszej Gminy, składam Panu – Panie Bogusławie – najserdeczniejsze podziękowania za wszystkie lata poświęcone LKS Kamienica Polska i naszej młodzieży. Pana postawa społeczna i zaangażowanie jest wzorem do naśladowania.
Pozostaje Pan na zawsze częścią historii tego Klubu i naszej Gminy.
Życzymy zdrowia, spełnienia w życiu prywatnym i wielu radosnych chwil z najbliższymi.
Z wyrazami szacunku,
Artur Furmański
Wójt Gminy Kamienica Polska