Tablety dla Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej

  • 10.02.2021, 08:10 (aktualizacja 23.04.2021, 09:24)
Tablety dla Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej Tablet

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej znalazła się wśród placówek, do których Państwowy Instytut Badawczy NASK – operator Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej – przekazał tablety wraz z usługą dostępu do Internetu w formie „Szkolnych Pakietów Multimedialnych OSE”. Stanowią one formę wsparcia dla szkół, realizowaną przez Ministra Cyfryzacji, w uzgodnieniu z MEN za pośrednictwem NASK PIB, udzieloną w ramach projektu budowy OSE.

 

NASK jako operator OSE, został na mocy Ustawy o Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej uprawniony do nieodpłatnego wyposażenia szkół w sprzęt komputerowy i inne urządzenia multimedialne, a także do zapewnienia szkołom usługi bezprzewodowego dostępu do Internetu wraz z niezbędnymi urządzeniami umożliwiającymi korzystanie z tych usług oraz oprogramowaniem NASK PIB. „Szkolny Pakiet Multimedialny OSE” składa się z 25 zestawów, których elementami są: tablet Blow PlatinumTAB10 4G V1 wraz z usługą mobilnego dostępu do Internetu (usługa LTE), klawiatura bezprzewodowa (Bluetooth) z etui i rysik.
 
Wartość dostarczanego Szkolnego Pakietu Multimedialnego OSE wynosi 19 725,00 zł netto (24 261,75 zł brutto).
Przekazany sprzęt przyczyni się do poprawy jakości nauczania w szkole i znacznie ułatwi prowadzenie zajęć lekcyjnych online zarówno uczniom jak i nauczycielom.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe